İşteSMS aynı anda onbinlerce kişiye aynı ya da
farklı içerikli mesaj yollamanızı sağlayan
en etkili, en kolay ve en ekonomik
toplu mesajlaşma yöntemidir.


HAKKIMIZDA

İşNet; bankacılığa çok farklı bir anlayış getiren internet bankacılığının kullanımını yaygınlaştırmak ve sağladığı kolaylıklarla da internete bağlı müşteri sayısını artırmak üzere kurulmuştur.
1999 yılında Türkiye İş Bankası’nın %100 iştiraki olarak sektördeki yerini alan İşNet; bankacılığa çok farklı bir anlayış getiren internet bankacılığınının kullanımını yaygınlaştırmak ve sağladığı kolaylıklarla da internete bağlı müşteri sayısını artırmak üzere kurulmuştur.

Kuruluşuyla birlikte internet servis sağlayıcılığı alanında ön plana çıkan İşNet, ilerleyen teknoloji ve büyük bir hızla yaygınlaşan internet altyapısının gelişimine paralel olarak; kurumlara iletişim ve telekomünikasyona dayalı diğer hizmetleri de sunmaya başlamıştır.

2004 yılında yapılan yeni düzenlemelerle ses hizmetleri sağlamak üzere lisans almaya hak kazanan İşNet; ses hizmetlerini portföyüne kattıktan sonra; uydu hizmetlerini de vermeye başlayarak ‘uçtan uca iletişim çözümleri sağlama’ konusunda önemli bir adım atmıştır. 2005 yılından itibaren yaptığı ciddi yatırımlarla 81 ilde PoP noktası olan “TÜRKİYE’nin Yeni Nesil Telekom Operatörü” olmuştur.

Yatırımları ve başarılı çalışmalarıyla büyüme hızını sürekli daha yukarılara taşıyan İşNet’in faaliyetlerinin önemli bir bölümünü kurumsal şirketlere sağlanan Ses, Veri Merkezi, İnternet, Sanal Ağ-VPN, Uydu Hizmetleri, BT Çözümleri, E-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv Hizmetleri oluşturmaktadır. İki yüze yakın personeliyle 18 yıllık bir şirket olan İşNet, İstanbulda yerleşik yedekli VSAT Hub altyapıları ve anlaşmalı olduğu Intelsat ve Eutelsat uyduları üzerinden, uydudan genişband internet ve uydu üzerinden MPLS hizmeti vermektedir. Her ölçekteki özel ve kamu kuruluşuna tek elden danışmanlık ve operasyonel yönetim hizmeti veren İşNet karma yapılara uygun çözümler de sunabilmektedir.

Güçlü kurumsal yapısı, süreklilik vaadi, üst seviye hizmet anlayışı, donanımlı ekibi ve teknolojik altyapısıyla müşterilerine güven veren İşNet, sunduğu katma değerli hizmetler ve kurumların değişen ihtiyaçlarına göre ürettiği doğru çözümlerle sektördeki farkını ortaya koymaktadır.

“TÜRKİYE’nin Yeni Nesil Telekom Operatörü” kimliğiyle; kurumların bilgi ve iletişim alanındaki ihtiyaçlarını en etkin ve güvenilir biçimde karşılamak üzere önemli çalışmalara imzasını atan İşNet; sektöründe lider birçok firmaya kendi alt yapısı üzerinden yerel ve küresel hizmetler sunan tek telekom operatörü olarak varlığını sürdürmektedir.
  • İLETİŞİM

  • İş Net Elektronik Bilgi Üretim Dağıtım Ticaret ve İletişim Hizmetleri A.Ş
  • Genel Müdürlük: İçmeler Mah. Piri Reis Cd. No: 62 Türkiye İş Bankası Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi D Blok Tuzla/İstanbul
  • E-Mail: info@is.net.tr
  • Tel : 0 850 290 22 55
            0 850 290 90 90
  • Fax : 0 216 514 73 50